Drag me to hell

21. března 2014 v 21:45 | Elysia |  Filmy a seriály
Tak jsem právě dokoukala další horor. Teda "horor". Já jsem se u toho spíš nasmála. Což je sice fajn, ale já chtěla horor! Chtěla jsem se bát. Teda to asi ani ne, na to jsem si už zvykla, že mě jen tak něco nevyděsí, ale chtěla jsem prostě horor. Ne komedii. Tohle by byla podařená parodie, něco jako Scarry movie, kdyby to tak bylo opravdu koncipováno. Pak bych to brala a možná i zařadila mezi oblíbené filmy. Ale ono se to myslí vážně! A tím pádem je to absolutní katastrofa!

Tak tentokrát jsem se emocionálně neudržela a hned vyblila svoje osobní pocity předtím, než jsem nastínila obsah. Čili abych to napravila..
Jde o příběh mladé bankovní úřednice Christine, za kterou příjde stará cikánka s prosbou o odložení splátek za hypotéku, ale Christine ji ve snaze zalíbit se šéfovi a dosáhnout tak povýšení odmítne, načež ji cikánka prokleje. Od té doby se dějí divné věci, Christine se dozví od jednoho jasnovidce, že je prokletá a že si pro ni jde zlá démonka Lamia, která ji do tří dnů stáhne do pekla a poradí jí, jak by se mohla kletby zbavit, což se jí zcela předvídatelně nepovede.
Sorry, že jsem vyzradila konec, ale fakt z toho nemám výčitky svědomí, to bych je spíš měla, kdybych ten film někomu doporučila, protože by mě pak trápilo, že jsem ho připravila o hodinu a půl drahoceného času.

No abych to shrnula, opravdu není o co stát a vážne nechápu, kde to nabralo celých 68% na ČSFD.
A co vy? Vidělli jste? Souhlasíte se mnou nebo ne?


Poznámka pod čarou č. 1: Jedinej důvod proč se na to kouknout je Justin Long, kterej mě osobně prostě příjde sexy, ačkoli to už by bylo lepší si rovnou pustit Smrtonosnou past 4.
Poznámka pod čarou č. 2: K tématice cikánského prokletí mě hned napadlo Kingovo Zhubni, což je prostě milionkrát děsivější a to ani nepatří k jeho nejlepším dílům. A neměla bych sice srovnávat film s knihou, ale prostě mě to tak k tématu napadlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama