Norsko - Deníkové zápisky VI

7. října 2011 v 10:58 | Elysia |  Norsko

6. 8.2011

Ondra zase včera vyhrožoval, že se bude vstávat v 8, ale nikdo to už po předchozích nesplněných výhrůžkách nebral vážně. Dnes nás ale překvapil a opravdu nás brzo začal vyhánět ze spacáků. Dneska to snad nebude tak náročné a taky už zase svítí sluníčko. Jedeme se podívat na údajně nejhezčí fjord Geiranger. Cestou jsme se stavili v Coopu a Denča si koupila pastu z mrtvého zvířete. (byla to krevetová pasta, později si koupila i kaviárvou, což byla zase pasta z rybích miminek...trocha černého humoru:))
Právě jsme viděli losici, rychle se ztratila v lese, snad jich potkáme víc. A taky soba a velrybu:D.

Tak s tím počasím jsem to zakřikla. Dneska nám moc nepřálo, na vyhlídce na hoře Dalsniba jsme přes mlhu neviděli nic, na Trolí cestě taky téměř nic a navíc i pršelo. Aspoň že teď se nám podařilo během krátkého období bez deště postavit stany a uvařit večeři. Pak nás ale opět déšť zahnal do auta a čekáme jestli to přejde. Třeba aspoň dnes půjdeme dřív spát.

Pršet zase na chvíli přestalo, tak jsme se přesunuli do stanu a zahráli si Bang. Vašek se šel mezitím projít a vyplašil pár losů, tak nás tam pak vzal taky a nám se je též podařilo vyplašit. Škoda, že už bylo ale hodně šero a utekli dřív, než jsme si je stačili pořádně prohlídnout.
(Tady už jsem byla asi unavená a nechtělo se mi moc psát, zakempili jsme na nádherným místě u jezera, kde bylo sice milion komárů, ale jinak prostě kouzelné místo, úplně ideální na letní dovolenou...jo mít tam tak ňákou chatku, klidně bych strávila celý léto jen na tom jednom místě!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama