První komplikace

29. července 2011 v 11:50 | Elysia |  Den za dnem
Věděla jsem, že budou komplikace, nepočítala jsem s tím, že všechno půjde úplně hladce, ale teď a tohle bych nečekala...Jedna členka výpravy na poslední chvíli zrušila účast. Nevím, co v tom je, prý vážný rodinný problém. Jako je mi sice líto, že se jí to pokazilo, je mi jí líto ať už se jí přihodilo cokoli, ale ano stejně budu zlá a sobecká a odmítám platit její díl za auto. Vím, že to pro ni taky není super, že přišla o cca 1800 za letenku a nikam nepoletí, že dala cca 4000 za auto, kterým se těď nesveze, ale to není můj problém. Mě, respektive mé rodiče už to taky něco stálo, nehledě na to, že nejedu jen já ale i sestra, tudíž to naše příjde na dvojnásobek. Teď máme zbytečně velké a drahé auto, které se nám asi teď v pátek na poslední chvíli nepodaří změnit na menší a levnější a tudíž dost pochybuju, že by nám nějaké peníze vrátili. A já prostě nebudu za někoho doplácet jeho podíl. Fakt nevím, co se jí stalo, protože je to kámoška jednoho kamaráda, kterou ani vlastně neznám, ale z předchozího mailovaní s tím kamarádem mám pocit že už asi týden řešili nějak problém, kterej k tomuhle očividně vyústil a jestliže věděli delší dobu, že jí to možná nevyjde, mohli aspoň něco říct abysme našli někoho do zálohy. Když jsme před dvouma měsícema řešili na poslední chvíli letenky, byla smůla, že můj kocour měl propadlej pas a taky nevěděl jestli si bude moct vzít dovolenou. Kdyby řekla v pondělí, že možná nebude moct jet, mohl si ten pas vyřídit, teď už by věděl jestli si bude moct vzít příští týden dovolenou a mohl být v záloze místo ní. Teď už je to na prd...tohle mi fakt zkazilo náladu:(..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matt Foxiss Matt Foxiss | Web | 29. července 2011 v 17:32 | Reagovat

To teda poteší.. ale tak, všetky takéto cesty sú s problémami, tie musí človek očakávať vopred. Aj keď, fakt je nepríjemné platiť takú sumu navyše, tých peňazí je potom škoda, aj keď sa vraví, že peniaze nie sú všetko.

Ale tak, možno to bol naozaj vážny dôvod.

2 veruce veruce | Web | 31. července 2011 v 10:44 | Reagovat

Tohle je pitomé pro obě strany, bezmála šest tisíc je dost peněz vyhozených do vzduchu, na druhou stranu mohla něco říct, jak píšeš, abyste měli náhradníka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama