Zase kecy

2. května 2011 v 14:20 | Elysia |  Den za dnem
Pamatujete jak jsem tu ve čtvrtek zkuhrala, že novej vlasovej sestřih vypadá divně? Už jsem si zvykla. Co víc, už se mi to dokonce líbí a pomalu ale jistě tím začínám být dokonce nadšená:D. No to jen tak na okraj:) Dneska si totiž budu stežovat na něco jinýho. Byli jsme s Kocourem v sobotu na bylinkách a domů jsem se po dlouhé předlouhé cestě vracela s prázdným košíkem a dvouma obříma puchýřema na nohách, protože jsem velice inteligentní blondýna a vzala jsem si nový tenisky na tak dlouhej pochod.. Hlavním problémem jsou ale ty bylinky. Obešli jsme totiž zaručený lokality a ono nic, Jen hluchavky, který ale eště nebyly rozkvetlý, ale po zbytku jako by se země slehla. Přitom ještě loni tam byla spousta plicníků, kostivalů, kontryhele dokonce i přesličky tam byly! Tak to vypadá, že se budem muset vydat prozkoumat jiné končiny, snad budem mít příště štěstí..
Ve škole je to teď po minulém velice úmorném týdnu přednášek z hygieny konečně zase zajímavý. Máme totiž soudní. Většině je z toho špatně, ale mě to určitým způsobem fascinuje. Jen je škoda, že vidíme, ač zajímavé, jen fotky. Na pitevnu nás nevezmou, škoda...možná by mi z toho přímo na pitevně taky nebylo nejlíp, ale i na smrad se dá zvyknout. Myslete si o mě, že jsem třeba zvrácená, ale prostě mi příjde zajimavé skládat fakta k sobě jako skládačku a zjistit tak, jak se co stalo. Jak ten člověk umřel, či byl zavražděn, co tomu předcházelo, jestli se bránil nebo jak dlouho se trápil než skutečně skonal. Taková malá morbidní hra na detektivy:D. A co vy? Dělá se vám z takových věcí špatně, nebo vás to nechává chladnými? Nemůžete ani slyšet o krvi nebo si na netu hledáte "nechutné" obrázky jako třeba tento? (slabší povahy, nekoukejte)

Obrázek nalezen na googlu. Fotky z přednášek bych sem pochopitelně dát nemohla.


Dokonce jsem o tom přemýšlela jako o možné alternativě, kdyby mi nevyšla ta psychiatrie, ale nevím přesně jak je to tam s postgraduálním vzděláváním takže se na to nejspíš ještě poptám..
Ale zpět k živým..jak jste prožili včerejší první máj? My na to úplně s Kocourem zapomněli. Až když jsme stáli na nádraží, kam mě šel vyprovodit, před odjezdem do Hradce, jsme si vzpomněli, že by mě měl přece políbit aspoň pod něčím rozkvetlým, jenže tam nikde nic nebylo. Tak jen konstatoval, že snad neuschnu a já se musela spokojit s políbením pod nádražníma hodinama..Ale co, já věřím, že i tak nám láska pokvete:).
Koukám, že mě to deníčkování nějak začíná bavit. Ale pro dnešek stačí. Jdu se učit....možná:D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 2. května 2011 v 15:13 | Reagovat

Mě taky fascinuje pátrat po tom, jak člověk zemřel, jestli trpěl a tak dále, ale naživo, možná ani na fotkách, bych to vidět nechtěla. Vyrostla jsem na kriminálkách, ale pochybuju, že ve skutečnosti bych to zvládla. Film je přece jen film, i když jsou tam občas skutečné záběry.

2 Ivi Werwolfin Ivi Werwolfin | E-mail | Web | 2. května 2011 v 15:25 | Reagovat

Aaaaaaaaa mŕtvolka sa mi páči...veľmi. Vyzerá sympaticky.
Kamže? Psychiater? Či? Ja chcem študovať psychológiu, neviem prečo a neviem na čo. Proste ma to baví. Fascinuje a pohlcuje :D
Denníčkovanie je super, mňa to tiež začína baviť.

3 Lenič Lenič | Web | 9. května 2011 v 14:53 | Reagovat

Ta mrtvola je dobrá... Všeobecně, tyhle věci jsou zajímavý, jen ten smrad prej není nic moc.:D Jinak dobrej blog, ty seš koukám taky správná ženská ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama