Benelux

24. května 2011 v 20:03 | Elysia |  Fotím
Vzpomněla jsem si, že jsem kdysi dávno ještě na gymplu (ach kde jsou ty časy?) byla na výletě v Beneluxu a že odtamtud mám taky pár fotek, co by možná stály za zveřejnění. Tenkrát jsem ještě neměla blog a po pravdě, ty fotky nejsou nic moc, což je dáno nejen foťákem, ale především mnou, jelikož jsem se v té době focení nijak zvlášť něvěnovala a dneska už bych spoustu věcí nafotila jinak a líp. Je to fakt poznat, když už má člověk odfoceno pár stovek fotek, zkrátka si víc všímá, víc přemýšlí než stiskne spoušť atd. No ale něco málo se z toho přece jen dalo vytáhnout a s malou výpomocí photoshopu, mého věrného kamaráda, vám teda můžu ukázat pár míst, kde jsem byla.


S popiskama to bude asi kapku váznout, protože si fakt už nepamatuju, co to konkrétně bylo, jen vím, že to byl nějakej pomník a že byl v Bruselu:D

Tak tohle náhodou vim. Čůrající panáček je symbol Bruselu, prý pro něho mají i nejrůznější oblečky, do kterých ho při různých příležitostech a svátcích strojí.

A s tímhle mi pomohla slečna wiki. Je to katedrála sv. Michaela a sv. Guduly. Moc pěkná stavba:).

Další pomník. Tentokrát bitvy u Waterloo. Tohle jsme nemohli minout, protože Napoleon neměl nikdy vetšího fanouška než naši dějepisářku...no možná kromě Arnolda Rimmera:).

Věž radnice v Bruggách. Shora jsou pak foceny následující fotky.
No a aby toho nebylo moc naráz, tak pokračování příště:). Jen mě štvě, že jsem si tenkrát nevedla aspoň nějakej cestovní deník, i když pravda, možná by ani ten za moc nestál:D. Nicméně v létě se nejspíš podívám do Norska a tam si plánuju něco takovýho psát, takže se možná máte na co těšit:D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama