Listopad 2010

Výplody č. 2

30. listopadu 2010 v 16:23 | Elysia |  Den za dnem
Ahojte!
Tak sem tu zase dlouho ničím nepřispěla na čemž má svůj nemalý podíl nedostatek času kvůli učení, ale nebudu vám nalhávat, že mimo učení nic jinýho nedělám a tudíž by se trocha toho času i našla. Jenže druhej a možná někdy i větší problém, je moje lenost. Teď mám před sebou otevřený zrovna hned dvě psychiatrický knížky a najednou mě to z ničeho nic popadlo, že prostě musím napsat něco na blog. No jo, asi už mi z toho samotné trochu hrabe.
Abych teda uspokojila svou narcistní potřebu mluvit o sobě, pokusím se jen stručně (nemám čas, musím se učit:D) napsat pár slov.
Tak co je novýho? Celkem nic. Čas letí příliš rychle. S Kocourem sme byli jen jednou pouštět draka a už tu máme najednou zimu, sněží, a ačkoli dávám přednost jaru a podzimu, je to krása. Ale lidi furt na všechno nadávají, ráno se strkají v autobusech, nikdo se neusměje, pořád je všechno špatně. To člověka příliš dobře po ránu nenaladí. A ve škole to není o nic lepší. Ne, že by mě to tam nebavilo, jen mě začínají srát ty lidi, co furt všechno kritizujou, nic není podle nich dobře, všechno je debilní a nedokážou nikomu nic pochválit. (O šprtech co se "vůbec neučí a nic neumí" ani nemluvim.)
Co plánuju? Taky celkem nic. Chci před vánocema stihnout 2 zkoušky a po vánocích další dvě, takže na ňáky další plánování času moc nezbývá. Ale ono je to stejně jedno protože kvůli mírně zhoršené finanční situaci mě ježíšek neobdaruje lyžema jak bylo původně plánováno, takže mi aspoň nebude líto, že je nemám čas využívat. Ale kdyby náhodou, jistí to aspoň běžky a sáňkování taky není v té správné společnosti lidí a s něčím na zahřátí úplně k zahození:). Jinak se mi na disku hromadí filmy, který chci vidět, i když na ty se čas eště najde když se nám s Kocourem nechce nikam vyrážet za zábavou. Zrovna v pátek jsme třeba viděli Inception, vřele doporučuju..možná se o tom rozepíšu zvlášť..Jediný co bych chtěla zrealizovat je zase trochu oživit pár obyčejných triček a možná zkusit ušít další sukni, ale kdo ví, kdy se k tomu dostanu. Ale nebojte, když se mi to povede, tak se samozřejmě moje narcistní složka přijde opět pochlubit :D.Taky bych zašla na ňákou akci. Už sem strašně dlouho nebyla na žádné dobré akci a když už sem to chtěla aspoň trochu napravit koncertem Tří sester tak mi bylo tak mizerně, že sem večer strávila v posteli a klepala se zimnicí. Takže kdybyste někdo věděl o ňáké dobré akci buď přes týden v Hradci nebo o víkendu v Olomouci, pište návrhy:).
Taky mám absťák po normální četbě. Naposledy sem přečetla někdy v září Kingův soubor povídek Za soumraku a vyhlídka, že se eště dost dlouhou dobu budu nořit jen do učebnic mě děsí. Potřebovala bych asi nafouknout den tak na dvojnásobek a ani pak bych asi nestíhala všechno, co bych chtěla. Aspoň, že tu hudbu si můžu pustit aspoň cestou ve vlaku, to už by byl jinak úplnej konec. Momentálně sem si stáhla album Spinnerette,
na ukázku

ale opět vás vyzývám - dejte mi tip. Co vás v poslední době zaujalo nebo co zrovna posloucháte? Ne, že bych neměla dost své hudby a dost nápadů, ale vždycky si ráda nechám poradit a zozšířit obzory:).
Začínám mít pocit, že sem se dostatečně vykecala ačkoli sem zdaleka neřekla vše, co bych mohla, ale kdo by to taky četl, že?:D Takže se půjdu zase učit a vám, co máte volno, radím, abyste si ho užívali jak nejlíp umíte:).