Srpen 2010


Mrtví vojáci

31. srpna 2010 v 12:25 | Elysia |  Fotím

ks

Cestou na Králický sněžník...

30. srpna 2010 v 11:18 | Elysia |  Fotím
...aneb pár fotek z dovolené
f

Plazi

18. srpna 2010 v 16:22 | Elysia |  Fotím
Na dovolené jsme náhodou narazili na výstavu plazů, fotky se sice moc nepovedly, přes sklo, v blbým světle a eště k tomu jen mobilem toho moc nevykouzlíte, ale i tak jich sem pár dám, protože hady narozdíl od pavouků můžu a třeba se tím zavděčím i někomu z vás:).
h

Zvonky a bodláky

7. srpna 2010 v 22:31 | Elysia |  Fotím
bodlak

zvonky

bodlak

bodlak

...ešťě sem se nezastavila

3. srpna 2010 v 16:09 | Elysia |  Den za dnem
Ahojte děcka, doufám, že si všichni užíváte prázdnin naplno, protože čas neúprosně letí a brzo bude konec...ne nechcu strašit, ale když nám už dnes začal ten srpen a já sem eště neměla ani pár dní, který bych mohla strávit jen podle svých představ, mám ten pocit, že bych potřebovala volno eště aspoň tak půl roku:D...i když su vděčná aspoň za to září (jo vysokoškoláci se mají:P:D)..kdyby někoho zajímalo jak se dá vyplnit celej měsíc, tak mám jednoduchej návod. Nejdřív se první a jedinej volnej týden, kterej ste si měli užít, strachujete o svou drahou polovičku jelikož má mononukleózu a trávíte čas tím, že za ním jezdíte až do Prostějova, protože nikde jinde v okolí nemají infekční oddělení (přičemž musíte stát jen pod oknem a za plotem) a když ho konečně pustí máte sice radost, ale moc si jí neužijete protože musíte na dva týdny do Hradce na praxi z interny. A aby toho nebylo málo tak kromě praxe ještě po odpolednách jezdíte z privátu na druhej privát a malujete a uklízíte abyste se tam mohli v říjnu hezky nastěhovat. Po dvou týdnech se vrátíte domů a myslíte si, že budete mít konečně týden volna, než vám začnou další dva týdny praxe na chíře. Chyba. Maminka naplánuje rodinnou dovolenou o které se dozvíte den předem a všichni se diví jak je možné, že o tom nic nevíte. Takže ve středu odjíždíte obhlížet kraje severomoravské i české a vrátíte se v sobotu večer přičemž nemůžete jít spát ačkoli ste utahaní jak kačer na provázku, protože musíte čekat až do půlnoci abyste si mohli zapsat volitelné předměty na další rok...

Tak to vidíte, tenhle povzdech nad nedostatkem času sem začala psát v neděli a k dopsání se dostávám o dva dny později...aspoň vidíte, že fakt nekecám:D. Abych to teda dokončila, měla tam následovat delší sprostá esej na téma: Zkurvený systém zapisování volitelných předmětů, ve kterým se ani po čtyřech letech nemůžu vyznat (ostatně jako v celých našich úžasných fakultních webovkách) a finální obavy z chirurgické praxe, o kterých už se ale rozepisovat nebudu, neb už mám dva dny za sebou a není to tak strašný jak sem se bála.
No, když už víte jak na tom jsem, nemůžete ode mě čekat zázraky. Teď tu nejspíš budou přibývat jen fotky, co sem nafotila na dovolené, víc vám toho slíbit zatím nemůžu:)...snad jen to, že i přes nedostatek času tady s tím nehodlám seknout a budu pokračovat... i když pomalu:).