AOH - "novinky"

21. září 2009 v 20:06 | Elysia |  Hudba
Tenhle blog původně založila jako hudební a jak tak koukám, poslední dobou se tu toho moc o hudbě neobjevilo a díky jednomu komentu jsem si taky vzpomněla na tuhle kapelku a že bych se mohla poohlídnout, co je u nich novýho. Teda relativně, proto jsou ty novinky v nadpisu taky v uvozovkách. Je to vlastně už delší dobu, co kapelu opustil frontman Swarm a já z toho tenkrát byla dost v šoku a chtěla jsem o tom napsat, ale nějak zrovna tou dobou nebyl čas a já na to tak trochu zapomněla:D.
Oficiální zpráva o odchodu Swarma se objevila na jejich BZ profilu 25. května, i když já to už věděla trochu dřív, ale musím říct, že mě to dost šokovalo, protože to byl zrovna on, co léta usiloval o to, aby dal dohromady partu lidí, která se tomu bude chtít opravdu věnovat a bude ke kapele přistupovat aktivně a když se mu to konečně podařilo, tak se na to vykašlal. Možná to bylo právě proto, že už dosáhl svého cíle a potřeboval začít něco nového, co by ho naplňovalo. Sám jako důvod odchodu uvedl změnu ve vlastním vnímání hudby, takže chápu, že bylo lepší odejít než se věnovat něčemu, co už ho neuspokojovalo. V současné době je kapela stále bez stálého zpěváka, ale to jim nebrání v koncertování, při kterých tuto úlohu zastává prozatím frontman kapely Amortez. Můžete tedy, pokud si na to dost věříte, máte odpovídající hlas a jste z Brna a okolí, zkusit štěstí a zkontaktovat je, neb jak tak koukám, najít zpěváka asi není zrovna lehký. Co se koncertů týče, mají jich naplánovaných do konce roku ještě 5 a to v Hranicích na Moravě, Praze, Uherském Hradišti, Brně a v Českých Budějovicích. Bližší informace naleznete zde.

No aby byli spokojení úplně všichni tak napravím chybu z minula a házím sem pár ukázek;)Tahle se mi líbí asi nejvíc, akorát je tu blbě zakončená:(


Jedna z instrumentálek


A něco trochu živějšího:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enochian Enochian | Web | 21. září 2009 v 20:20 | Reagovat

Arch Of Hell... Vydařila se jim poslední deska... Byla to paeáda poslouchat a Swarm to vše dotáh do dokonalosti. Oto více mě zarazilo, když mi Swar sdělil, že končí, ale co už je to jeho rohodnutí.  

2 Robertdiuct Robertdiuct | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:04 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-achat-en-ligne-en-france/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-achat-en-ligne-en-france/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama