Astrovamps

8. dubna 2009 v 18:53 | Elysia |  Hudba
Astrovamps jsou Los Angeleská death rocková kapela založená roku 1990, zakládajícími členy
byli Daniel Ian a Eyajo Joseph. První nahrávky nesly názvy "Savage Garden" a "Blood and Flowers" a byly nahrány na kazety a to v letech 1991-1993. Roku 1992 napsali texty k tajemnému albu "Pixies and Daggers", které se však nikdy nedočkalo hudebního ztvárnění. Album nazvané jednoduše "Astrovamps" vyšlo roku 1995. "Manifesto", další deska v pořadí měla být vydána již v roce 1994, ale kvůli krachu nahrávací společnosti se dostala na svět až v roce 2003, poté, co Astrovamps podepsali smlouvu s německou společností Alice In..., která je členem skupiny Dark Dimensions. Devatenácti skladbové album "American Gothick" vyšlo roku 2004, obsahuje skladbu z živého vystoupení a další songy, co předtím vyšly jen na kompilacích vydávaných s některými německými časopisy. Roku 2005 si po boku dalších kapel zvučných jmen zahráli na WGT (šťastní, kdož tam byli:D). Poslední album nesoucí název "Gods and Monsters" bylo vydáno v březnu 2007, v září téhož roku ohlásili rozpad, bohužel:(.


Členové:
Daniel Ian - zpěv, katara
Eyajo Joseph - klávesy
Glass ghost - kytara
Grim De La Noche - basovka
Toe Knee - bicí
Corwin - basovka (1998-2003)

Kde je najdete:
http://www.astrovamps.com


A na závěr jedno malé moudro:

Goth is a love story and death rock is a porno!
so don't be afraid... fuck someone tonight
-astrovamps


Vlastními silami přeloženo z wikipedie:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andula Andula | Web | 8. dubna 2009 v 19:58 | Reagovat

znám:) jsou zajimaví tím,že to není "čistý" deathrock,jsou v tom hodně znát prvky horor punku...:)

2 Philipter Philipter | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 6:24 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-en-ligne-france-cialis-generique/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-en-ligne-france-cialis-generique/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama